Všehostitelé

veronika.jpg

Veronika Ondo

tvorba šperků,
ženský kruh

Tvořím šperky,pomocí vědomého doteku. Začínám provázet skrze srdce,ženský kruh.

petr jasansky.jpg

Petr Jasanský

veřejné akvárium

Provozuji v České Lípě Veřejné akvárium, kde se nachází tři na sebe navazující části: vzdělávací fotoobrazy na téma Nejbohatší ekosystémy planety Země, výtvarná (práce dětíz našich škol a školek) a živá, kde jsou akvária zařízená dle reálné přírody.

safira.jpg

Demokratická škola Safira

svobodná škola,
sebeřízené vzdělání

Jsme nově vzniklá komunitní svobodná škola, fungující na principech sebeřízeného vzdělávání. Více na skolasafira.cz nebo

https: //www.facebook.com/skolasafira/

jindriska.jpg

Jindřiška Jindrová - Nadiya

rodinné konstelace, intimita, sexualita

Vedu 14 let rodinné konstelace, ženské a smíšené kruhy. Učím o principech muž & žena včetně sexuality a intimity. Více pak chápete, co se vám děje, získáte jasno a směr. ♥ ♥ ♥ Navštivte nadiya.cz. a Facebook Nadiyacz.

dana jarkalova.jpg

Dana Jirkalová

cvičení pro pánevní dno, hudba, tanec

Vedu zdravotní cvičení pro pánevní dno a bederní svaly, ženské večery se sdílením, cvičením, meditacemi, tancem a zpěvem, s vibracemi hlasu pro vyladění těla a psychiky. Více na www.danajirkalova.cz

radka ondruskova.jpg

Radka Ondrušková

skutečně zdravá škola, mýdla

Vyrábím přírodní mýdla, pracuji v programu Skutečně zdravá škola a ve spolku LÍP A SPOLU, který podporuje lidi s autismem a jejich rodiny, cvičím jógu a prožívám pestrá dobrodružství života.

sarka hruskova.jpg

Šárka Hrušková

masáže

Již 15 let provozuji masáže "Od srdce k srdci" při kterých používám úžasné esenciální oleje, zelené potraviny. V poslední době se zabývám aktivními meditacemi. Pro více informací navštivte masaze-ceskalipa.cz.

alena krudewig.jpg

Alena Krudewig

šití

Šiju a v brzké době chystám otevřít kurzy šití pro Vás nebo Vaše blízké, kde společně vytvoříme nebo oživíme některé ze starších kousků Vašeho šatníku. Budu poradcem začátečníků i průvodcem zkušenějších.

kamil fiser_edited.jpg

Kamil
Fišer

zahradník, lesní zahrady

Zabývám se navrhováním, zakládáním a údržbou lesních zahrad. Tvořím na své zahradě i zahradách klientů. Protože tento nový směr tvorby zahrad a životního prostoru člověka je u nás stále novinkou, cítím potřebu v tomto směru přinášet osvětu. Pokud jsem ve vás vzbudil zvědavost a nevydržíte čekat do mé přednášky, co je lesní zahrada se můžete dočíst zde: www.jedlyprales.cz

katka nesvadbová new photo.jpg

Katka Nesvadbová

meditace,
energie a čtení čaker,
telepatická komunikace,
vědomý dotek

Propojuji mimosmyslovou komunikací energie jemnohmotných pozemských, duševních a duchovních úrovní s naším fyzickým hrubohmotným světem. Tento svět komunikace mě fascinuje svou barevností, laskavou jemností s možnostmi žít tvořivě, spokojeně, naplněně, smysluplně život tady na Zemi.

vlasta bicistova.jpg

Vlasta Bičišťová

dula,
gravidjóga

Během všech těhotenství jsem se seznámila s gravidjógou, která ukazuje maminkám jednu z mnoha cest, jak lépe zvládnout těhotenství a připravit tělo na porod. Nyní už třetím rokem sama vyučuji gravidjógu. Klasickou jógu cvičím 20 let. Letos jsem se stala certifikovanou dulou, tj. ženou, která je oporou během těhotenství, porodu a šestinedělí nejen maminkám ale také tatínkům. Doprovázím maminky do jimi zvolených porodnic. Nepravidelně pořádám spolu se Slůnětem v Č.L. nebo s Koblížkem v NB přípravné přednášky k porodu.Gravidjógu cvičím v Libertinu a v Koblížku.

lucie hippmannova_edited.jpg

Lucie Hippmannová

masáže

Nechodím do práce, ale do Dobré nálady, kde již působím nějaký pátek, provozuji a neustále se vzdělávám v masážích. V současnosti se zajímám o Čchi kung.

zdenka ticha.jpg

Zdeňka Tichá

Bachovy esence

Na své cestě životem jsem se seznámila s různými terapiemi. Nejvíce mě oslovila Bachova květová terapie pro svou jednoduchost,účinnost a dostupnost. Pracuji také s Aura Somou a mohu nabídnout i ošetření Aromatouch technikou. Aura Soma - barevná terapie, Aromatouch technika - aplikace esenciálních olejů na záda a chodidla klientů. Vybrané esenciální oleje působí na: uvolnění stresu, posílení imunity,redukce zánětlivých procesů a obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy

zdenka bartova_edited.jpg

Zdeňka Bártová

kundalini jóga, cvičení na židlích

Pomáhám lidem žít spokojenější a radostnější život a mám k tomu úžasné pomocníky. Pomocí konzultací a Sat Nam Rasayan můžeme vytvářet rovnováhu a objevovat řešení pro různé problémy – zdravotní, psychické, vztahy, komunikace .. v podstatě vše, co Vás trápí, můžeme zkusit změnit. Praktikuji a vyučuji jógu Vědomí – jógu vhodnou pro každého – nezáleží na tom, jestli máte zdravotní omezení, kolik je Vám let, cvičit může každý. Vedu lekce skupinové i individuální.

petr bronis.jpg

Petr
Broniš

muzikoterapie, živá hudebnost

Průvodce (pedagog), lektor a intuitivní hudebník Petr Broniš se věnuje přirozené hudebnosti a účinkům zvuku přírodních nástrojů. Absolvoval kurz Edukační muzikoterapie na UK v Praze s garancí České muzikoterapeutické asociace a Sekce systemické MT ČPS při LSJEP. Dodává, vyrábí a upravuje přirozeně znějí akustické nástroje. Pořádá prožitkové dílny, semináře a kurzy. Používá vlastní metodu Fyzio-Muziko-Stimulace s prvky prožitkové etno MT. Žije s manželkou v České Lípě. Více informací o mne najdete na https://petrbronis.cz

dana kalova_edited.jpg

Dana Kalová

kundalini jóga

Mám své lekce kundalini jógy v Klubu Přítomnosti v České Lípě.
Pokud si rádi zacvičíte, protáhnete a uvolníte tělo a rádi byste něco víc,ráda bych vás pozvala na ochutnávku kundalini jógy, které se také říká jóga vědomí. Můžete zažít na vlastní tělo a duši, co se změní, pokud zkusíte některé obvyklé i neobvyklé cviky a sestavy cviků, jiné způsoby dýchání. Sami na sobě ucítíte, co udělá 60 minut strávených cvičením s pozorností na sebe a své tělo.

martin kadlec.jpeg

Martin
Kadlec

instruktor Zhong Yuan Qigong

Jsem instruktorem ČCHI-KUNGu (Zhong Yuan Qigong), členem spolku ZY Qigong ČR a České asociace Čínské Image Medicine. Pořádám pravidelná cvičení, intenzivní cvičení a víkendové kurzy ČCHI-KUNGu. Těším se na vás na ukázkové lekci : )

drahomira jandova.jpeg

Drahomíra Jandová

vlnový pohyb

Zabývám se vším,co mi dělá radost a přináší užitek ostatním.... -jóga,tai chi,turistika,vše co se týká seberozvoje,duchovní tématika,a v poslední době nejvíce učení N.Kudrjaševa "Systém celistvého vlnového pohybu".

jitka novotna.jpg

Jitka Novotná

lektorka Dobré nálady

Holistické masáže, regresní terapie, šamanské léčení, Access Bars, Access energetic facelift, Tanec bez hranic

filip barta janis_edited_edited.jpg

Filip Bárta Janiš

kundalini jóga, meditace

Praktikujeme Kundalini Jógu podle Yogi Bhajana, pomocí Sat Nam Rasayan můžeme harmonizovat tělo, mysl, situace, prostory..., masírujeme. Společně i každý sám pomáháme nastolit rovnováhu, řešit problémy, zbavit se trápení. Dělá nám radost provázet Vás na cestě k neobyčejným zážitkům, k radosti, ke zdraví.

knihomil.jpg

Knihomil

knihkupectví a kavárna

Pavel Horáček s dcerou Annou provozují knihkupectví KNIHOMIL s kavárnou, místo pro posezení, čtení a zakoupení knihy v klidu a pohodě, místo setkávání lidí, kde se dá zapomenout na čas. Chci, aby jsme netrávili tolik času na sociálních sítích. Chci pomáhat hledat lidem smysl života jak osobního, tak pracovního.

sarka patrna_edited.jpg

Šárka Patrná

aromaterapie, aromalékárna

Aromaterapii se věnuji 15 let, nyní již na odborné úrovni. Na institutu aromaterapie jsem obhájila diplomovou práci na téma Aromaterapie a psychosomatické příčiny nemocí. Moje specializace jsou, řekla bych, dvě. Za prvé se zabývám sílou éterických olejů nejen po fyzické stránce, ale též po té duchovní. Každý olej má totiž svou schopnost pomáhat na fyziologické neduhy, ale též působí na naše smysly, nervy a duši. . Za druhé jsem v tomtoživotě dostala příležitost pečovat od narození o jednoho z největších alergiků a astmatiků v této zemi. Šla jsem na to přírodní cestou (téměř bez antihistaminik, kortikoidů a kortikosteroidů). A protože je léčba velmi úspěšná, šířím osvětu dál.

ing_edited.jpg

Ing. Kateřina Vidimská

sebepoznání, zdobení triček

Zabývám se osobnostním rozvojem, emoční inteligencí, různými metodami jak zvládnout své emoce a emoční bloky. Dále velmi ráda tvořím s dětmi i s dospělými, např. kreativní zdobení textilu, keramika, korálkování.

vsehost_logo_x_edited.png